Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 314.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 399.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 447.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 314.99 (wykryta w dniu: 2023-12-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 399.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional to zaawansowane urządzenie do pielęgnacji jamy ustnej, które zapewnia zdrowsze dziąsła, czyste zęby i więcej powodów do uśmiechu dzięki zastosowaniu technologii sonicznej i ruchom sonicznych od 62 do 96 tys. na minutę. Posiada włókna z jonami srebra dla optymalnej higieny jamy ustnej oraz trzy programy czyszczenia (Clean, Soft, Whitening). Wydajny akumulator Li-Ion umożliwia użytkowanie nawet przez 42 dni bez ładowania, a etui podróżne z magnetycznym zamknięciem, wbudowaną ładowarką i sanitazerem UV-C gwarantuje ochronę szczoteczki i wygodne ładowanie w podróży. Zestaw zawiera również 2 wymienne końcówki z jonami srebra, kabel micro USB i ładowarkę z miejscem na dwie końcówki. Technologia DCT pozwala na dokładniejsze czyszczenie i lepszą dystrybucję składników aktywnych pasty do zębów, a szczoteczka stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących zdrowego uśmiechu i pełnej ochrony przed bakteriami.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional za kwotę 399.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 40.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional, to w serwisie Ceneo znajdziesz 447 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Promedix PR-750W + 3 końcówki.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional można było kupić za 314.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-06.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional wynosi 399.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna SEYSSO Silver Professional posiada 447 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna INNOGIO GIOZOE 192965 CZARNY.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.