Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 168.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 189.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 20 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 322.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 168 (wykryta w dniu: 2023-12-15). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 189. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White jest innowacyjnym urządzeniem do pielęgnacji jamy ustnej, wykorzystującym technologię sonicznej o prędkości 82 000 drgań na minutę. Posiada wydajny akumulator litowo-jonowy, który umożliwia użytkowanie przez 6 tygodni bez konieczności ładowania. Oferuje 3 programy pracy, w tym tryb masażu dziąseł i dwa poziomy prędkości. Zastosowanie technologii Dynamicznego Oczyszczania DCT pozwala na skuteczne usuwanie płytki nazębnej i przebarwień. Końcówki SEYSSO Carbon Daily są idealnie dopasowane do zębów i zapewniają dokładne czyszczenie dzięki nietypowemu kształtowi włókien.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White można znaleźć w minimum 20 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White za kwotę 189 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 18.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 322 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Seria 3100 HX3671/13.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White można było kupić za 168 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-15.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White wynosi 189 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic White posiada 322 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Prestige SenseIQ Seria 9900 HX9992/11.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.