Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 85.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 119.92.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 85 (wykryta w dniu: 2023-06-07). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-31) wynosi 119.92. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL za kwotę 119.92 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Tech-Med TM-SONIC różowa.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL można było kupić za 85 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-07.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL wynosi 119.92 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-31.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 1100SL posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna NOVAMED VITAMMY PEARL+ 49582.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.