Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 113.5 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 119 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 7opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/21/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 113.5 zł (wykryta w dniu: 2022-11-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-21) wynosi 119 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I RÓŻOWA.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna można było kupić za 113.5 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-11.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna wynosi 119 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oromed Oro-Sonic Czarna posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.