Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 165.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 239.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 126.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 165 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-20) wynosi 239. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa

Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa to innowacyjne urządzenie do pielęgnacji jamy ustnej, które dba o promienny uśmiech i wspiera prawidłowe szczotkowanie. Jest to elektryczna szczoteczka soniczna z akumulatorowym zasilaniem, wykonująca ruch soniczny z prędkością 84000 ruchów na minutę. Posiada kolorowy wyświetlacz dotykowy, który umożliwia zmianę ustawień szczotkowania, sprawdzenie naładowania baterii oraz otrzymywanie szczegółowych raportów o jakości szczotkowania. Ponadto, szczoteczka łączy się z aplikacją Oclean, która oferuje dostęp do zaawansowanych ustawień, analizy nawyków higienicznych oraz generowania raportów w 8 obszarach jamy ustnej. Urządzenie posiada regulowaną intensywność szczotkowania na 32 poziomy, personalizowane tryby mycia, wbudowany czujnik siły nacisku oraz antybakteryjne włosie. W zestawie znajduje się również ładowarka i uchwyt ścienny.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa za kwotę 239 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 23.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa, to w serwisie Ceneo znajdziesz 126 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna ORAL-B PRO 3 D100FR.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa można było kupić za 165 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa wynosi 239 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oclean X PRO różowa posiada 126 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare 2100 HX3651/11.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.