Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 89.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 139.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 7.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 21.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 89.99 (wykryta w dniu: 2023-10-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 139. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska za kwotę 139 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 13.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3700 BLUE.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska można było kupić za 89.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-13.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska wynosi 139 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oclean Flow Niebieska posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Black Onyx.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.