Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 79.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 96.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 60.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 79.9 (wykryta w dniu: 2024-01-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 96.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508

Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508 to nowoczesny produkt do pielęgnacji jamy ustnej, który wykorzystuje technologię soniczną do skutecznego usuwania kamienia nazębnego. Dzięki akumulatorowemu zasilaniu i ruchowi oscylacyjnemu, wykonuje aż 34 000 ruchów na minutę, co pozwala na dokładne oczyszczenie każdego zęba. Posiada trzy tryby pracy: wybielanie, normalny i delikatny, dzięki czemu można dostosować ją do potrzeb wrażliwych zębów. Dodatkowo, masuje dziąsła, poprawiając ich ukrwienie i zapobiegając krwawieniom. Zestaw zawiera szczoteczkę, stację dokującą, dwie wymienne końcówki i pokrywkę. Maksymalna moc urządzenia wynosi 1 W, a czas ciągłej pracy to 80 minut. Szczoteczka wyłącza się automatycznie po 2 minutach, a jej czas ładowania to maksymalnie 16 godzin. Dostępna jest w kolorze biało-srebrnym i posiada instrukcję obsługi w języku polskim.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508 można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508 za kwotę 96.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 9.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508, to w serwisie Ceneo znajdziesz 60 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Elektryczna szczoteczka dziecięca Neno Tutti Mint.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508 można było kupić za 79.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508 aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508 wynosi 96.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna ŁUCZNIK SG-508 posiada 60 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Sunstar Gum Sonic Daily Szczoteczka Soniczna Czarna.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.