Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 580.5 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 649 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 8opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 580.5 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 649 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 8 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna GOTZE & JENSEN IR900 Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White można było kupić za 580.5 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White wynosi 649 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Curaprox Hydrosonic Black Is White posiada 8 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.