Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+ był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 77.48.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 80.16.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 83.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 77.48 (wykryta w dniu: 2023-10-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 80.16. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+

Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+ to nowoczesne urządzenie do pielęgnacji jamy ustnej dzieci. Dzięki technologii sonicznej i ruchom wibracyjnym włosie szczoteczki skutecznie usuwa płytkę nazębną, co przewyższa działanie szczoteczki manualnej. Posiada 2-minutowy timer, który automatycznie wyłącza się po dwóch minutach, oraz 30-sekundowy timer przypominający o zmianie ćwiartki łuku zębowego. Wyposażona w dwa tryby pracy - z podświetleniem bez wibracji sonicznych lub kolorowymi światłami z ruchami sonicznymi oraz wibracje o mocy 22 000 drgań na minutę. Mała główka szczoteczki jest dopasowana do wieku dziecka, a wyjątkowo miękkie i różnej długości włosie zapewnia skuteczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych. Lekka rękojeść dobrze leży w dłoni dziecka, a w zestawie znajduje się bateria AAA oraz jedna końcówka czyszcząca.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+ można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+ za kwotę 80.16 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.02 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+ Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+, to w serwisie Ceneo znajdziesz 83 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+ w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality 100 Star Wars + Dodatki.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+ można było kupić za 77.48 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-06.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+ aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+ wynosi 80.16 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna BrushBaby KidzSonic Dinozaur 3+ posiada 83 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Alive MSG01B.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.