Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 71.34.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 80.15.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 83.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 71.34 (wykryta w dniu: 2023-10-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 80.15. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290

Szczoteczka elektryczna Brush-Baby Kidzsonic Flamingo to produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia, który łączy w sobie wyjątkowo miękkie włosie z technologią DeepClean i łagodnymi drganiami sonicznymi o częstotliwości 22 000 drgań na minutę. Dzięki temu skutecznie czyści zęby i masuje dziąsła, a wbudowany 2-minutowy timer uczy dziecko prawidłowej długości mycia zębów, a co 30 sekund przypomina o zmianie ćwiartki łuku zębowego dzięki efektom świetlnym. Szczoteczka posiada lekką rękojeść i małą główkę, co ułatwia swobodne mycie. Produkt posiada dwa tryby pracy: pierwszy z samym światłem i drugi ze światłem oraz drganiami. Zestaw zawiera szczoteczkę, dwie końcówki czyszczące, baterię AAA oraz instrukcję w języku polskim i angielskim. Kolor rękojeści to niebieski. Produkt przeznaczony jest do stosowania pod kontrolą rodziców.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290 można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290 za kwotę 80.15 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.02 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290, to w serwisie Ceneo znajdziesz 83 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny BaBylissMEN E756E Power.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290 można było kupić za 71.34 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-01.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290 aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290 wynosi 80.15 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna BRUSH-BABY KIDZSONIC FLAMING 3+ BBY290 posiada 83 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna FairyWill FW-E11 Black + 8 Końcówek.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.