Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 98.1.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 104.95.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 6.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 98.1 (wykryta w dniu: 2023-11-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 104.95. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800 można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800 za kwotę 104.95 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800, to w serwisie Ceneo znajdziesz 6 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna ETA Sonetic Basic 070790000.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800 można było kupić za 98.1 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-08.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800 aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800 wynosi 104.95 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna ART Soniczna szczoteczka do zębów Travel IR-800 posiada 6 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres WMF ELECTRO LUMERO 412330011.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.