Historia ceny Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 6240 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 9300 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 3opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1/29/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 6240 zł (wykryta w dniu: 2022-08-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-01-29) wynosi 9300 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field

Według naszych danych Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5.

Sprawdź również historia ceny Bieżnia Treningowa Elektryczna Zipro Lite.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field?

Najtaniej Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field można było kupić za 6240 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-06.

🏷️ Jaka jest cena Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field aktualnie?

Aktualna cena Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field wynosi 9300 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field?

Według serwisu Ceneo, Syntezator Teenage Engineering OP-1 Field posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.