Historia ceny i opinie o Syma X8 Pro biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Syma X8 Pro biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena Syma X8 Pro biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Syma X8 Pro biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Syma X8 Pro biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Syma X8 Pro biały

Syma X8 Pro biały to trwały dron o wadze od 900 g do 4 kg, wyposażony w kamerę HD 720P z obrotowym czujnikiem obrazu, co ułatwia kontrolę i rejestrowanie obrazu. Zasięg lotu do 70 m oraz pojemność baterii 2000 mAh pozwalają na dłuższe użytkowanie. Sterowanie odbywa się przez kontroler z możliwością podglądu na smartfonie lub tablecie. Dron posiada oświetlenie LED, a nowoczesny system orientacji i pozycjonowania GPS zapewnia stabilny lot i łatwość w obsłudze. Kompatybilność z kartami microSD pozwala na zapisywanie materiału wideo. Dodatkowe funkcje, takie jak automatyczny powrót do domu, zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Wyróżnia się długim zasięgiem lotu i świetną jakością kamery w porównaniu z konkurencyjnymi modelami.

Gdzie kupić Syma X8 Pro biały

Według naszych danych Syma X8 Pro biały może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Syma X8 Pro biały za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Syma X8 Pro biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Syma X8 Pro biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Syma X8 Pro biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Garmin Fenix 6 Pro Czarny (0100215802).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Syma X8 Pro biały?

Najtaniej Syma X8 Pro biały można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-01.

🏷️ Jaka jest cena Syma X8 Pro biały aktualnie?

Aktualna cena Syma X8 Pro biały wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Syma X8 Pro biały?

Według serwisu Ceneo, Syma X8 Pro biały posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny DJI Mini 2 SE Fly More Combo.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.