Historia ceny i opinie o Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 251.01.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 36.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 99 (wykryta w dniu: 2023-09-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 251.01. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220

Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220 to nowoczesne i wielofunkcyjne urządzenie do stylizacji włosów o mocy 1200 W, wyposażone w powłokę ceramiczną oraz regulację temperatury. Ta innowacyjna lokówko-suszarka posiada pięć wymiennych końcówek, które umożliwiają wykonanie różnych fryzur bez konieczności używania kilku stylizatorów. Dzięki technologii jonizującej, trzem poziomom temperatury, opcji zimnego nadmuchu oraz końcówce Root Boost, która szybko suszy włosy i podnosi je u nasady, można osiągnąć pięknie zakręcone, uniesione i zadbane włosy bez efektu puszenia się.

Gdzie kupić Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220

Według naszych danych Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220 za kwotę 251.01 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 25.10 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220, to w serwisie Ceneo znajdziesz 36 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarko-lokówka Rowenta CF9520.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220?

Najtaniej Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220 można było kupić za 99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-01.

🏷️ Jaka jest cena Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220 aktualnie?

Aktualna cena Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220 wynosi 251.01 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220?

Według serwisu Ceneo, Suszarko-lokówka Remington Amaze AS1220 posiada 36 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Suszarko-lokówka REMINGTON Hydraluxe AS8901.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.