Historia ceny i opinie o Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 29 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 29 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 12opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/23/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 29 zł (wykryta w dniu: 2023-05-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 29 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W

Według naszych danych Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W, to w serwisie Ceneo znajdziesz 12 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres De'Longhi ICM 15210.1.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W?

Najtaniej Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W można było kupić za 29 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🏷️ Jaka jest cena Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W aktualnie?

Aktualna cena Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W wynosi 29 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W?

Według serwisu Ceneo, Suszarko-lokówka Esperanza Nefertiti biała EBL001W posiada 12 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.