Historia ceny i opinie o Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 79.89.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 79.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1 (wykryta w dniu: 2023-07-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 79.89. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110

Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110 to czarne urządzenie o mocy 200W z ceramiczną powłoką, które posiada regulację temperatury. Jest rewelacyjne do stylizacji krótkich włosów, umożliwiając suszenie, kręcenie loków oraz podkręcanie końcówek dzięki małej okrągłej szczotce. Posiada 2-stopniową regulację temperatury, co pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb i rodzaju włosów, zapewniając ochronę przed przesuszeniem. Funkcja rozwijania ułatwia układanie włosów bez plątania i łamania, a trzystopniowe ustawienia pozwalają na personalizację stylizacji. Suszarko-lokówka Braun Satin Hair 1 AS110 to idealne narzędzie do tworzenia miękkich, lśniących i naturalnie wyglądających loków, a także wywijania końcówek, dodając fryzurze współczesnego wyglądu.

Gdzie kupić Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110

Według naszych danych Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110 można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110 za kwotę 79.89 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 7.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110, to w serwisie Ceneo znajdziesz 79 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarko-lokówka PHILIPS Series 3000 BHA303/00.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110?

Najtaniej Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110 można było kupić za 1 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-01.

🏷️ Jaka jest cena Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110 aktualnie?

Aktualna cena Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110 wynosi 79.89 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110?

Według serwisu Ceneo, Suszarko-lokówka BRAUN Satin Hair 1 AS110 posiada 79 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Suszarko-lokówka BaByliss Hydro Fusion AS773E.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.