Historia ceny i opinie o Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 59.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 69.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 7.
  • ⭐️ Ocena produktu to 3.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 20.01.2024.

Cena Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 59 (wykryta w dniu: 2022-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-20) wynosi 69.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air

Według naszych danych Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air za kwotę 69.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 7.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 3.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 600 Cross Action (D16.513).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air?

Najtaniej Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air można było kupić za 59 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-16.

🏷️ Jaka jest cena Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air aktualnie?

Aktualna cena Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air wynosi 69.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air?

Według serwisu Ceneo, Suszarko-lokówka BaByliss 668E Smooth Boost Hot Air posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 3.9/5.

Zobacz także historia ceny Sage BJE410.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.