Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 138 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 86opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/19/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 99 zł (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-19) wynosi 138 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300

Według naszych danych Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300, to w serwisie Ceneo znajdziesz 86 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów Diforo Leste Suszarka Do Włosów Z Silnikiem Plazmowym.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300?

Najtaniej Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 można było kupić za 99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 wynosi 138 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 posiada 86 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.