Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 109.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 50 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 100.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 99 (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 109. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300

Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 to kompaktowa i lekka suszarka o mocy 1600W z funkcją jonizacji, która zapewnia piękne i zdrowe włosy. Wyposażona jest w zimny nawiew oraz inteligentną kontrolę temperatury, która utrzymuje stałą temperaturę 57°C, chroniąc włosy przed uszkodzeniem. Dzięki ultrakrótkiej obudowie o długości szminki, suszarka jest wygodna do trzymania i idealna w podróży. Posiada nowoczesną konstrukcję z zakrzywionymi łopatkami turbowentylatora, które wytwarzają silny i stabilny przepływ powietrza o prędkości 20 m/s, szybko odparowując wilgoć bez konieczności stosowania wysokich temperatur. Produkt jest rekomendowany przez JASON CUI, Ambasadora Sztuki L'Oréal i byłego stylistę pokazów mody Hermès, LV i Dior.

Gdzie kupić Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300

Według naszych danych Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 można znaleźć w minimum 50 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 za kwotę 109 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300, to w serwisie Ceneo znajdziesz 100 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów Valera Swiss Silent 9500 Ionic Rotocord.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300?

Najtaniej Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 można było kupić za 99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 wynosi 109 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 posiada 100 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów Diforo Leste Suszarka Do Włosów Z Silnikiem Plazmowym.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.