Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 119.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 149.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 62.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 119 (wykryta w dniu: 2022-12-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 149.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP

Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP to idealny prezent dla każdej kobiety, która ceni sobie piękne i zdrowe włosy. Urządzenie o mocy 2000W ze zintegrowaną funkcją jonizacji oraz zimnego nawiewu zapewnia szybkie i efektywne suszenie włosów, jednocześnie chroniąc ich strukturę dzięki trzem ustawieniom temperatury i dwóm prędkościom nawiewu. Dodatkowo, funkcja Eco pozwala na oszczędność energii podczas użytkowania. W zestawie znajduje się również prostownica z ruchomymi płytkami, która gwarantuje idealnie gładką fryzurę bez niszczenia włosów. Kompaktowy rozmiar i smukłe płytki prostownicy zapewniają wygodę stylizacji. Zestaw REMINGTON D3012GP to doskonały wybór dla każdej kobiety, która pragnie osiągnąć oszałamiające efekty stylizacji włosów każdego dnia.

Gdzie kupić Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP

Według naszych danych Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP za kwotę 149.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP, to w serwisie Ceneo znajdziesz 62 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów Sencor SHD 108VT.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP?

Najtaniej Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP można było kupić za 119 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-21.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP wynosi 149.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów REMINGTON Zestaw Prezentowy D3012GP posiada 62 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów ESPERANZA EBH002S.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.