Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 93.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 99.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 127.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 93.99 (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 99.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215

Suszarka do włosów Remington Pro-Air Shine D5215 to zaawansowane urządzenie o mocy 2300W, które zapewnia profesjonalną pielęgnację włosów. Posiada generator jonów, który redukuje elektryzowanie się włosów o 90%, dzięki czemu są one gładkie i lśniące. Trzy ustawienia temperatury i dwie prędkości nawiewu pozwalają na dostosowanie suszarki do indywidualnych potrzeb, a funkcja zimnego nawiewu pomaga utrwalić fryzurę. Przycisk Cool Shot pozwala na szybkie schłodzenie włosów, co jest szczególnie przydatne podczas układania loków. Dodatkowo suszarka wyposażona jest w koncentrator, dyfuzor i wyjmowaną tylną kratkę, co ułatwia jej czyszczenie. Urządzenie posiada również uchwyt do zawieszenia i 3 lata gwarancji.

Gdzie kupić Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215

Według naszych danych Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215 można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215 za kwotę 99.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215, to w serwisie Ceneo znajdziesz 127 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów BaByliss 6709DE Smooth Pro 2100.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215?

Najtaniej Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215 można było kupić za 93.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215 aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215 wynosi 99.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Shine D5215 posiada 127 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów PHILIPS BHC010/10.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.