Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 71.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 89.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 28 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.1 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 71.99 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 89.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015

Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015 to wydajne urządzenie o mocy 2000W, które zapewnia szybkie i efektywne suszenie włosów. Posiada funkcję jonizacji, która zapobiega elektryzowaniu się włosów i nadaje im zdrowy wygląd. Zimny nawiew pozwala na utrwalenie fryzury. Ceramiczne elementy grzejne gwarantują równomierne rozprowadzanie ciepła oraz ochronę antystatyczną. Urządzenie posiada 3-stopniową regulację temperatury i 2-stopniową regulację siły nawiewu, a także opcję Eco, która pozwala na oszczędzanie energii podczas suszenia na średnim poziomie temperatury. Dodatkowym atutem są wymienne końcówki: koncentrator do precyzyjnej stylizacji i dyfuzor do uzyskania naturalnych loków. Zdejmowana tylna kratka ułatwia czyszczenie, a uchwyt do zawieszenia pozwala na przechowywanie suszarki w wygodnym miejscu. REMINGTON Power Volume D3015 to ekologiczna suszarka, która nie tylko dba o piękno włosów, ale również o środowisko.

Gdzie kupić Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015

Według naszych danych Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015 można znaleźć w minimum 28 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015 za kwotę 89.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015, to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.1 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 1 HD130.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015?

Najtaniej Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015 można było kupić za 71.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015 aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015 wynosi 89.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów REMINGTON Power Volume D3015 posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.1/5.

Zobacz także historia ceny Opiekacz Berlingerhaus BH9349 Burgundy.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.