Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 67.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 98.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 29.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 67.99 (wykryta w dniu: 2022-12-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 98. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010

Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010 to urządzenie o mocy 2000W, które dzięki ceramicznym elementom grzejnym zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i ochronę antystatyczną. Posiada trzy stopniową regulację temperatury oraz dwustopniową regulację siły nawiewu, co pozwala na dostosowanie suszenia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dodatkowo, funkcja Eco pozwala na oszczędzanie energii elektrycznej podczas używania suszarki na średnim poziomie temperatury. Urządzenie wyposażone jest również w zimny nawiew, koncentrator i zdejmowaną tylną kratkę wlotu powietrza, co ułatwia czyszczenie. Dzięki uchwytowi do zawieszenia, suszarka jest łatwa w przechowywaniu. Jonizacja zapewnia dodatkową ochronę i zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Gdzie kupić Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010

Według naszych danych Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010 można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010 za kwotę 98 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 9.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010, to w serwisie Ceneo znajdziesz 29 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów Valera 55450088.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010?

Najtaniej Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010 można było kupić za 67.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-26.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010 aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010 wynosi 98 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów REMINGTON Power Dry D3010 posiada 29 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów PHILIPS BHD300/00.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.