Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 50.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 74.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 30 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 73.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 50 (wykryta w dniu: 2023-08-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 74.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000

Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000 to wydajne urządzenie o mocy 1800W, które pomimo braku jonizacji i zimnego nawiewu, pozwala na szybkie i efektywne suszenie włosów. Posiada funkcję Eco, dzięki której możliwa jest duża oszczędność energii, co czyni ją przyjazną dla środowiska. Urządzenie oferuje 3-stopniową regulację temperatury i 2-stopniową regulację nawiewu, co pozwala dopasować ustawienia do własnych potrzeb. Dodatkowo, suszarka wyposażona jest w koncentrator, zdejmowany filtr powietrza i kratkę wlotu powietrza, co ułatwia jej utrzymanie w czystości. Dzięki niewielkiej wadze, suszarka REMINGTON Compact D5000 stanowi idealnego towarzysza podróży, umożliwiając łatwe układanie włosów nawet poza domem. W zestawie znajduje się suszarka oraz instrukcja obsługi.

Gdzie kupić Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000

Według naszych danych Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000 można znaleźć w minimum 30 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000 za kwotę 74.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 7.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000, to w serwisie Ceneo znajdziesz 73 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów REMINGTON Ionic Dry 2200 D3190.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000?

Najtaniej Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000 można było kupić za 50 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-21.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000 aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000 wynosi 74.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów REMINGTON Compact D5000 posiada 73 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów REMINGTON Shine Therapy PRO AC9300.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.