Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 219 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 234.99 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 2opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 219 zł (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 234.99 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium

Według naszych danych Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970WIE.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium?

Najtaniej Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium można było kupić za 219 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium wynosi 234.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów MOSER Ventus Pro Premium posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.