Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów Grundig HD 7880

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów Grundig HD 7880 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 89.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 154.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.2 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.01.2024.

Cena Suszarka do włosów Grundig HD 7880

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów Grundig HD 7880. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Grundig HD 7880, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 89 (wykryta w dniu: 2023-11-25). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-19) wynosi 154. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Suszarka do włosów Grundig HD 7880

Według naszych danych Suszarka do włosów Grundig HD 7880 można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów Grundig HD 7880 za kwotę 154 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 15.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów Grundig HD 7880 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów Grundig HD 7880, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.2 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów Grundig HD 7880 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów REMINGTON Pro-Air Dry D5950.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Grundig HD 7880?

Najtaniej Suszarka do włosów Grundig HD 7880 można było kupić za 89 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-25.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów Grundig HD 7880 aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów Grundig HD 7880 wynosi 154 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów Grundig HD 7880?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów Grundig HD 7880 posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.2/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów Zelmer ZHD8360.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.