Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów Fox Tiger

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów Fox Tiger był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 224.98.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 234.98.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Suszarka do włosów Fox Tiger

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów Fox Tiger. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Fox Tiger, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 224.98 (wykryta w dniu: 2023-11-25). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 234.98. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów Fox Tiger

Suszarka do włosów Fox Tiger to wysokiej jakości urządzenie dla profesjonalistów o mocy 2400W z oryginalnym silnikiem, który może pracować ciągle ponad 1000 godzin. Posiada obudowę z odpornego na wysoką temperaturę tworzywa i jest bardzo lekka z ergonomicznym kształtem rękojeści. Wyposażona w funkcję chłodnego powietrza, jonizację oraz 2 nasadki. Oferuje 3 ustawienia temperatury i 2 ustawienia intensywności nadmuchu. Jest bezpieczna dla włosów, ma uchwyt do zawieszania i dopasowane dysze umożliwiające łatwe modelowanie. Napięcie wynosi 220-240 V, a częstotliwość 50 Hz. Gwarancja na urządzenie wynosi 12 miesięcy.

Gdzie kupić Suszarka do włosów Fox Tiger

Według naszych danych Suszarka do włosów Fox Tiger można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów Fox Tiger za kwotę 234.98 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 23.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów Fox Tiger Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów Fox Tiger, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów Fox Tiger w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Wahl Color Pro Combo + 1395-0465.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Fox Tiger?

Najtaniej Suszarka do włosów Fox Tiger można było kupić za 224.98 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-25.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów Fox Tiger aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów Fox Tiger wynosi 234.98 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów Fox Tiger?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów Fox Tiger posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Masażer do Stóp Nóg Shiatsu z Podgrzewaniem 2w1 Wibracyjny do Masażu Ciała.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.