Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów Fox Smart Red

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów Fox Smart Red był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 179.98.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 192.94.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 33.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Suszarka do włosów Fox Smart Red

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów Fox Smart Red. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Fox Smart Red, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 179.98 (wykryta w dniu: 2023-10-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 192.94. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów Fox Smart Red

Suszarka do włosów Fox Smart Red to profesjonalne narzędzie o mocy 2100W, wyposażone w funkcję jonizacji oraz zimny nawiew. Posiada odporną na wysokie temperatury obudowę z tworzywa sztucznego oraz silnik, który może pracować nieprzerwanie przez ponad 1000 godzin. Dzięki regulacji powietrza: zimne/ciepłe/gorące, suszarka pozwala na precyzyjne modelowanie fryzury. Dołączone dwie nasadki ułatwiają stylizację. Długość kabla wynosi 2,34 m, co zapewnia swobodę ruchów podczas suszenia. Dodatkowo, suszarka jest wyposażona w maskę intensywnie regenerującą K18 Molecular Repair Leave-In Hair Mask 5ml, która pozwala na kontynuację kuracji molekularnej włosów w domu.

Gdzie kupić Suszarka do włosów Fox Smart Red

Według naszych danych Suszarka do włosów Fox Smart Red można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów Fox Smart Red za kwotę 192.94 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 19.29 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów Fox Smart Red Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów Fox Smart Red, to w serwisie Ceneo znajdziesz 33 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów Fox Smart Red w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3000 Cross Action Blue.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Fox Smart Red?

Najtaniej Suszarka do włosów Fox Smart Red można było kupić za 179.98 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-01.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów Fox Smart Red aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów Fox Smart Red wynosi 192.94 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów Fox Smart Red?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów Fox Smart Red posiada 33 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Wahl Lithium Pro LED Clipper 19010465.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.