Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów Fox Bee

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów Fox Bee był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 138.76 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 157.5 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 22opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Suszarka do włosów Fox Bee

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów Fox Bee. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Fox Bee, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 138.76 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 157.5 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Suszarka do włosów Fox Bee

Według naszych danych Suszarka do włosów Fox Bee można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Suszarka do włosów Fox Bee Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów Fox Bee, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów Fox Bee w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów PHILIPS BHD340/10.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Fox Bee?

Najtaniej Suszarka do włosów Fox Bee można było kupić za 138.76 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów Fox Bee aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów Fox Bee wynosi 157.5 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów Fox Bee?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów Fox Bee posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.