Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów Fox Bee

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów Fox Bee był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 138.76.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 168.49.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 25.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Suszarka do włosów Fox Bee

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów Fox Bee. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Fox Bee, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 138.76 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 168.49. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów Fox Bee

Suszarka do włosów Fox Bee to praktyczne urządzenie o mocy 2100W, które pozwala znacznie skrócić czas schnięcia włosów w porównaniu do ich naturalnego wysychania. Przydatna szczególnie gdy szykujesz się do wyjścia i chcesz uzyskać większą objętość fryzury. Model ten posiada 2-stopniową regulację nadmuchu oraz 3 poziomy temperatury, co pozwala dostosować suszenie do indywidualnych potrzeb oraz rodzaju włosów. Brak funkcji jonizacji, ale obecność zimnego nawiewu pozwala na delikatniejsze traktowanie włosów. Urządzenie jest wygodne w użyciu i sprawdzi się zarówno u osób z długimi, jak i krótkimi włosami.

Gdzie kupić Suszarka do włosów Fox Bee

Według naszych danych Suszarka do włosów Fox Bee można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów Fox Bee za kwotę 168.49 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 16.85 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów Fox Bee Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów Fox Bee, to w serwisie Ceneo znajdziesz 25 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów Fox Bee w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów ŁUCZNIK HD-212 satyna.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Fox Bee?

Najtaniej Suszarka do włosów Fox Bee można było kupić za 138.76 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów Fox Bee aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów Fox Bee wynosi 168.49 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów Fox Bee?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów Fox Bee posiada 25 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów PHILIPS BHD340/10.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.