Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1699.83 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1924.29 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 28opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/19/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1699.83 zł (wykryta w dniu: 2023-02-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-19) wynosi 1924.29 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja

Według naszych danych Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja, to w serwisie Ceneo znajdziesz 28 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów REMINGTON Hydraluxe PRO EC9001.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja?

Najtaniej Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja można było kupić za 1699.83 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-01.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja wynosi 1924.29 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja posiada 28 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.