Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 193.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 199.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 26.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 193 (wykryta w dniu: 2022-11-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 199.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730

Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730 to wysokiej jakości urządzenie o mocy 2200W, które pozwala na szybkie i efektywne suszenie włosów. Zastosowanie jonizacji zapewnia włosom dodatkową ochronę przed wysuszeniem i uszkodzeniami, nadając im jednocześnie gładkość i połysk. Dzięki funkcji zimnego nawiewu, możliwe jest utrwalenie fryzury po jej ułożeniu. Wyróżnia się wygodą i ergonomią użytkowania, co czyni ją idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i osób suszących włosy w domowych warunkach.

Gdzie kupić Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730

Według naszych danych Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730 można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730 za kwotę 199.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 20.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730, to w serwisie Ceneo znajdziesz 26 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów Remington D6098 Eclat Brillance.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730?

Najtaniej Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730 można było kupić za 193 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-16.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730 aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730 wynosi 199.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów BRAUN Satin Hair 7 HD730 posiada 26 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów ROWENTA CV9240F0.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.