Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 43.34 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 49 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 1opinię w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 43.34 zł (wykryta w dniu: 2023-05-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 49 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK

Według naszych danych Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK Opinie

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów REMINGTON ProAir D5210.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK?

Najtaniej Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK można było kupić za 43.34 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-01.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK wynosi 49 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów BLAUPUNKT HDD301BK posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.