Historia ceny i opinie o Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 266.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 329.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 20 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 32.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 266.99 (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-20) wynosi 329. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE

Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE to profesjonalne urządzenie o mocy 2400W, które dzięki funkcji jonizacji i zimnego nawiewu zapewnia szybkie i efektywne suszenie włosów. Wysokowydajny silnik typu AC oraz ciśnienie powietrza 1366 Pa gwarantują niezawodną wydajność i długotrwałe rezultaty stylizacji. Lekka konstrukcja i komfortowa obsługa pozwalają na łatwą kontrolę podczas pracy, a wysokowydajna grzałka zapewnia równomierną i jednolitą temperaturę. Suszarka Caruso-HQ wyróżnia się również prędkością przepływu powietrza wynoszącą 172 km/godz. i profesjonalnym uchwytem optymalizującym jej wyważenie.

Gdzie kupić Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE

Według naszych danych Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE można znaleźć w minimum 20 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE za kwotę 329 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 32.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE, to w serwisie Ceneo znajdziesz 32 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów PHILIPS BHC010/10.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE?

Najtaniej Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE można było kupić za 266.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE aktualnie?

Aktualna cena Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE wynosi 329 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE?

Według serwisu Ceneo, Suszarka do włosów Babyliss Pro BAB6970IE posiada 32 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów REMINGTON Keratin Protect AC8820.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.