Historia ceny i opinie o Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 165.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 749.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 41.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 165 (wykryta w dniu: 2022-08-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 749. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny

Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny to urządzenie, które zmieni twoje prasowanie na lepsze. Ta parownica wyposażona jest w moc 1750 W, co zapewnia silny wyrzut pary, skutecznie radzący sobie z zagnieceniami. Zbiornik na wodę o pojemności 2600 ml, pozwala na pracę przez 90 minut, co wystarczy na prasowanie dużej ilości ubrań. Uruchomienie zajmuje tylko 45 sekund, co pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Prasowacz Steamaster EM-101 idealnie nadaje się do prasowania wszelkiego rodzaju tkanin, w tym delikatnych materiałów jak len czy jedwab, a także ubrań z bogatymi dekoracjami. Zapewnia szybkie, wygodne i skuteczne prasowanie, a dzięki dużej wydajności i prostocie użytkowania, prasowanie stanie się prawdziwą przyjemnością.

Gdzie kupić Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny

Według naszych danych Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny za kwotę 749 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 74.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 41 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Mop parowy Vileda Steam Plus XXL 168935.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny?

Najtaniej Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny można było kupić za 165 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-16.

🏷️ Jaka jest cena Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny aktualnie?

Aktualna cena Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny wynosi 749 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny?

Według serwisu Ceneo, Stojąca parownica do ubrań Steamaster EM-101 Srebrny posiada 41 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Ręczna parownica do ubrań Philips seria 7000 STH7030/10.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.