Historia ceny i opinie o Stadler Form Oskar Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Stadler Form Oskar Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 349.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 499.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 55.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Stadler Form Oskar Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Stadler Form Oskar Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Stadler Form Oskar Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 349 (wykryta w dniu: 2023-07-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 499.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Stadler Form Oskar Biały

Stadler Form Oskar Biały to nawilżacz ewaporacyjny o pojemności zbiornika 3,5 l przeznaczony do pomieszczeń do 50m2, który poprawia jakość powietrza utrzymując wilgotność na optymalnym poziomie, dzięki naturalnej i najzdrowszej technice nawilżania - ewaporacji. Ewaporacyjne nawilżanie jest polecane dla osób cierpiących na choroby górnych dróg oddechowych, alergików, astmatyków, dzieci i osób starszych. Dzięki filtrom z powłoką antybakteryjną i kostce z jonami srebra, woda w nawilżaczu pozostaje czysta, ograniczając rozwój bakterii, co sprawia, że jest bezpieczny dla zwierząt domowych oraz chroni drewniane meble i podłogi przed pękaniem, nie pozostawiając białych śladów wokół urządzenia. Stadler Form Oskar charakteryzuje się wydajnością do 370 g/h, wbudowanym higrostatem, dozownikiem zapachów, 2 poziomami prędkości, trybem nocnym z przyciemnianymi kontrolkami oraz bardzo cichą pracą, co wyróżnia go na tle konkurencji.

Gdzie kupić Stadler Form Oskar Biały

Według naszych danych Stadler Form Oskar Biały można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Stadler Form Oskar Biały za kwotę 499.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 50.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Stadler Form Oskar Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Stadler Form Oskar Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 55 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Stadler Form Oskar Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Stadler Form Jasmine Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Stadler Form Oskar Biały?

Najtaniej Stadler Form Oskar Biały można było kupić za 349 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-01.

🏷️ Jaka jest cena Stadler Form Oskar Biały aktualnie?

Aktualna cena Stadler Form Oskar Biały wynosi 499.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Stadler Form Oskar Biały?

Według serwisu Ceneo, Stadler Form Oskar Biały posiada 55 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny PHILIPS HU4803/01.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.