Historia ceny i opinie o Soundbar Sony HT-X8500 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Sony HT-X8500 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 949.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 997.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 24.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.2 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Soundbar Sony HT-X8500 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Sony HT-X8500 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Sony HT-X8500 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 949 (wykryta w dniu: 2023-11-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 997. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Soundbar Sony HT-X8500 Czarny

Soundbar Sony HT-X8500 Czarny to doskonałe urządzenie do stworzenia kinowej atmosfery w domowym zaciszu. Oferuje wbudowane mocne basy dzięki bezprzewodowemu, aktywnemu subwooferowi o łącznej mocy od 201W do 400W. Posiada 2.1 kanały i komunikuje się przez Bluetooth oraz HDMI 2.1. Wyróżnia się dekoderami dźwięku Dolby Digital i Dolby Digital Plus oraz złączami HDMI i USB. Dzięki technologii Vertical Surround Engine dźwięk dociera ze wszystkich kierunków, generując brzmienie Dolby Atmos® i DTS:X®. Zaawansowana technologia DSP pozwala na uzyskanie pełnego, kinowego brzmienia z dwóch głośników przednich, nawet w interpolacji do 7.1.2-kanałowego dźwięku. Możliwość przesyłania bezprzewodowo ulubionych utworów pozwala na oglądanie filmów w jakości 4K HDR z niezwykle wyjątkowym dźwiękiem. Soundbar Sony HT-X8500 Czarny to idealne rozwiązanie dla miłośników dobrego brzmienia i kinowych wrażeń.

Gdzie kupić Soundbar Sony HT-X8500 Czarny

Według naszych danych Soundbar Sony HT-X8500 Czarny można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar Sony HT-X8500 Czarny za kwotę 997 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 99.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar Sony HT-X8500 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Sony HT-X8500 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 24 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.2 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar Sony HT-X8500 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar LG S95QR Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Sony HT-X8500 Czarny?

Najtaniej Soundbar Sony HT-X8500 Czarny można było kupić za 949 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-13.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Sony HT-X8500 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Sony HT-X8500 Czarny wynosi 997 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Sony HT-X8500 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Sony HT-X8500 Czarny posiada 24 opinii, a średnia ocen wynosi 4.2/5.

Zobacz także historia ceny Soundbar Grundig DSB950 Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.