Historia ceny i opinie o Soundbar Sonos Beam biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Sonos Beam biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1519.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1899.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 7.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.01.2024.

Cena Soundbar Sonos Beam biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Sonos Beam biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Sonos Beam biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1519 (wykryta w dniu: 2023-07-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-18) wynosi 1899. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar Sonos Beam biały

Według naszych danych Soundbar Sonos Beam biały można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar Sonos Beam biały za kwotę 1899 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 189.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar Sonos Beam biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Sonos Beam biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar Sonos Beam biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar PHILIPS TAB8905 SZARY.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Sonos Beam biały?

Najtaniej Soundbar Sonos Beam biały można było kupić za 1519 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-21.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Sonos Beam biały aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Sonos Beam biały wynosi 1899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Sonos Beam biały?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Sonos Beam biały posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Soundbar PHILIPS TAB8205/10 CZARNY.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.