Historia ceny i opinie o Soundbar Samsung HW-S801B Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Samsung HW-S801B Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1175.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1506.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 15.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.01.2024.

Cena Soundbar Samsung HW-S801B Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Samsung HW-S801B Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-S801B Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1175 (wykryta w dniu: 2023-10-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-18) wynosi 1506. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar Samsung HW-S801B Biały

Według naszych danych Soundbar Samsung HW-S801B Biały można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar Samsung HW-S801B Biały za kwotę 1506 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 150.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar Samsung HW-S801B Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Samsung HW-S801B Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 15 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar Samsung HW-S801B Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lenovo IdeaTab M10 10,1" 2/32GB Iron Grey.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-S801B Biały?

Najtaniej Soundbar Samsung HW-S801B Biały można było kupić za 1175 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-01.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Samsung HW-S801B Biały aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Samsung HW-S801B Biały wynosi 1506 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Samsung HW-S801B Biały?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Samsung HW-S801B Biały posiada 15 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Mesko MS 4403 Ekspres ciśnieniowy - 15 bar.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.