Historia ceny i opinie o Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 597.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 864.61.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/19/2023.

Cena Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 597 (wykryta w dniu: 2023-04-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-19) wynosi 864.61. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny

Według naszych danych Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny za kwotę 864.61 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 86.46 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny Opinie

Sprawdź również historia ceny inkBOOK Focus Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny?

Najtaniej Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny można było kupić za 597 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-06.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny wynosi 864.61 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Samsung HW-S61A Srebrny posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 4.0/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza PHILIPS Air Performer seria 8000 3w1 AMF870/15.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.