Historia ceny i opinie o Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 65.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny

Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny to zaawansowane urządzenie dźwiękowe składające się z bezprzewodowego subwoofera i głośników Samsung, oferujące aż 9.1.4 kanałów dźwięku przestrzennego z dekoderami Dolby TrueHD, Dolby Atmos i Dolby Digital Plus, zapewniające kinowe brzmienie bez dodatkowych kabli. Dzięki komunikacji przez Bluetooth, Wi-Fi i AirPlay, można łatwo podłączyć soundbar do telewizora i cieszyć się przestrzennym dźwiękiem, który otacza użytkownika z każdej strony. Urządzenie posiada również złącza HDMI i wejście optyczne, co umożliwia łatwą integrację z innymi urządzeniami domowej rozrywki. Soundbar wyróżnia się na tle konkurencji bezprzewodową technologią Dolby Atmos, funkcją Q-Symphony i dźwiękiem dopasowanym do przestrzeni, oferując wciągające i bogate doświadczenie dźwiękowe.

Gdzie kupić Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny

Według naszych danych Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 65 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar Samsung HW-Q800B Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny?

Najtaniej Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-06.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Samsung HW-Q930B Czarny posiada 65 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Soundbar Samsung HW-Q600B Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.