Historia ceny i opinie o Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1499 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1520 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 62opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/25/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1499 zł (wykryta w dniu: 2022-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-25) wynosi 1520 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny

Według naszych danych Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 62 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar Sony HT-A7000.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny?

Najtaniej Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny można było kupić za 1499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny wynosi 1520 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Samsung HW-Q70T Czarny posiada 62 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.