Historia ceny i opinie o Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1240.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 38.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1240 (wykryta w dniu: 2023-07-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 1599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny

Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny to zaawansowane urządzenie audio składające się z soundbara i bezprzewodowego aktywnego subwoofera, oferując bogaty, przestrzenny dźwięk 3.1.2 z obsługą najnowszych dekoderów dźwięku, takich jak Dolby TrueHD, DTS X oraz Dolby Atmos, co zapewnia kinowe doznania dźwiękowe w zaciszu własnego domu. Dzięki komunikacji poprzez Bluetooth, Wi-Fi i AirPlay oraz złączom HDMI i wejściu optycznemu, urządzenie to jest łatwe w obsłudze i kompatybilne z wieloma urządzeniami. Najważniejsze cechy obejmują bezprzewodowe Dolby Atmos, wielokanałowy dźwięk przestrzenny oraz funkcję Q-Symphony, która dostosowuje dźwięk do przestrzeni pomieszczenia. Soundbar Samsung HW-Q700B wyróżnia się na tle konkurencji zaawansowanymi technologiami dźwiękowymi i eleganckim designem, idealnie wpasowując się w nowoczesne wnętrza.

Gdzie kupić Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny

Według naszych danych Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny za kwotę 1599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 159.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 38 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar TCL TS8111 czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny?

Najtaniej Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny można było kupić za 1240 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-21.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny wynosi 1599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Samsung HW-Q700B Czarny posiada 38 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Soundbar Samsung HW-Q990B Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.