Historia ceny i opinie o Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2300 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2300 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 1opinię w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2300 zł (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 2300 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR

Według naszych danych Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR Opinie

Sprawdź również historia ceny Soundbar SONY HT-A5000.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR?

Najtaniej Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR można było kupić za 2300 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR wynosi 2300 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Polk Audio MagniFi Max AX SR posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.