Historia ceny i opinie o Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 619.39.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1718.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.01.2024.

Cena Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 619.39 (wykryta w dniu: 2023-12-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-18) wynosi 1718. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny

Według naszych danych Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny za kwotę 1718 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 171.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Sencor SCG 2050RD.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny?

Najtaniej Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny można było kupić za 619.39 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-13.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny wynosi 1718 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Soundbar POLK AUDIO MagniFi 2 Czarny posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Soundbar Samsung HW-K550 czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.