Historia ceny i opinie o Soundbar LG SPD7Y Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar LG SPD7Y Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1259.97.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 8.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.01.2024.

Cena Soundbar LG SPD7Y Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar LG SPD7Y Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar LG SPD7Y Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 999 (wykryta w dniu: 2023-09-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-18) wynosi 1259.97. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar LG SPD7Y Czarny

Według naszych danych Soundbar LG SPD7Y Czarny można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar LG SPD7Y Czarny za kwotę 1259.97 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 126.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar LG SPD7Y Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar LG SPD7Y Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 8 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar LG SPD7Y Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar GoldenEar Technology SuperCinema 3D Array XL.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar LG SPD7Y Czarny?

Najtaniej Soundbar LG SPD7Y Czarny można było kupić za 999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-01.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar LG SPD7Y Czarny aktualnie?

Aktualna cena Soundbar LG SPD7Y Czarny wynosi 1259.97 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar LG SPD7Y Czarny?

Według serwisu Ceneo, Soundbar LG SPD7Y Czarny posiada 8 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Soundbar Sharp HT-SBW110 czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.