Historia ceny i opinie o Soundbar LG SP7 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar LG SP7 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1149 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1199 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 9opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/25/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Soundbar LG SP7 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar LG SP7 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar LG SP7 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1149 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-25) wynosi 1199 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar LG SP7 Czarny

Według naszych danych Soundbar LG SP7 Czarny można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Soundbar LG SP7 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar LG SP7 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 9 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar LG SP7 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar Hisense HS214 2.1.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar LG SP7 Czarny?

Najtaniej Soundbar LG SP7 Czarny można było kupić za 1149 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar LG SP7 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Soundbar LG SP7 Czarny wynosi 1199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar LG SP7 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Soundbar LG SP7 Czarny posiada 9 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.