Historia ceny i opinie o Soundbar LG SN5Y Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar LG SN5Y Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 619.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 899.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Soundbar LG SN5Y Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar LG SN5Y Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar LG SN5Y Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 619 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 899. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Soundbar LG SN5Y Czarny

Soundbar LG SN5Y Czarny to zaawansowany system dźwiękowy składający się z soundbaru oraz aktywnego subwoofera o łącznej mocy zestawu od 201W do 400W, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku z liczbą kanałów 2.1. Urządzenie umożliwia komunikację bezprzewodową poprzez Bluetooth i Wi-Fi, a także przewodową przez złącza HDMI 2.1, USB i wejście optyczne. Posiada również dekodery dźwięku DTS i DTS Virtual: X, co pozwala na korzystanie z przestrzennego dźwięku w domowych warunkach. Soundbar LG SN5Y Czarny charakteryzuje się eleganckim wyglądem i prostą obsługą, co sprawia, że jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób szukających wysokiej jakości dźwięku w swoim domowym kinie.

Gdzie kupić Soundbar LG SN5Y Czarny

Według naszych danych Soundbar LG SN5Y Czarny można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar LG SN5Y Czarny za kwotę 899 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 89.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar LG SN5Y Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar LG SN5Y Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar LG SN5Y Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar Denon DHT-S517.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar LG SN5Y Czarny?

Najtaniej Soundbar LG SN5Y Czarny można było kupić za 619 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar LG SN5Y Czarny aktualnie?

Aktualna cena Soundbar LG SN5Y Czarny wynosi 899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar LG SN5Y Czarny?

Według serwisu Ceneo, Soundbar LG SN5Y Czarny posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Soundbar Bose Solo 5 czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.