Historia ceny i opinie o Soundbar LG SN10Y Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar LG SN10Y Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1881 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2399 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 7opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Soundbar LG SN10Y Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar LG SN10Y Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar LG SN10Y Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1881 zł (wykryta w dniu: 2023-03-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 2399 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar LG SN10Y Czarny

Według naszych danych Soundbar LG SN10Y Czarny można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Soundbar LG SN10Y Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar LG SN10Y Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar LG SN10Y Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar Sharp HT-SB100 Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar LG SN10Y Czarny?

Najtaniej Soundbar LG SN10Y Czarny można było kupić za 1881 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-01.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar LG SN10Y Czarny aktualnie?

Aktualna cena Soundbar LG SN10Y Czarny wynosi 2399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar LG SN10Y Czarny?

Według serwisu Ceneo, Soundbar LG SN10Y Czarny posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.