Historia ceny i opinie o Soundbar LG S65Q

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar LG S65Q był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 949 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 959 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 7opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/25/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Soundbar LG S65Q

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar LG S65Q. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar LG S65Q, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 949 zł (wykryta w dniu: 2023-04-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-25) wynosi 959 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar LG S65Q

Według naszych danych Soundbar LG S65Q można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Soundbar LG S65Q Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar LG S65Q, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar LG S65Q w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarko-lokówka BaByliss AS200E.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar LG S65Q?

Najtaniej Soundbar LG S65Q można było kupić za 949 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-11.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar LG S65Q aktualnie?

Aktualna cena Soundbar LG S65Q wynosi 959 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar LG S65Q?

Według serwisu Ceneo, Soundbar LG S65Q posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.