Historia ceny i opinie o Soundbar LG S60Q

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar LG S60Q był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 886.01 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 899 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 2opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/25/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Soundbar LG S60Q

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar LG S60Q. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar LG S60Q, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 886.01 zł (wykryta w dniu: 2023-05-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-25) wynosi 899 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar LG S60Q

Według naszych danych Soundbar LG S60Q można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Soundbar LG S60Q Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar LG S60Q, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar LG S60Q w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar JBL Bar 2.0 All-in-one Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar LG S60Q?

Najtaniej Soundbar LG S60Q można było kupić za 886.01 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar LG S60Q aktualnie?

Aktualna cena Soundbar LG S60Q wynosi 899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar LG S60Q?

Według serwisu Ceneo, Soundbar LG S60Q posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.