Historia ceny i opinie o Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1949.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1949.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 5.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1949 (wykryta w dniu: 2023-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 1949. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny

Według naszych danych Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny za kwotę 1949 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 194.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 5 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar SHARP HT-SBW800 Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny?

Najtaniej Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny można było kupić za 1949 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny wynosi 1949 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 700 czarny posiada 5 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Soundbar Samsung HW-S50A Szary.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.